domů  |  o autorovi  |  tipy a triky  |  recenze  |  akce  |  odkazy  |  vzkazy  |  kontakt  
fotogalerie fotogalerie fotogalerie
       
   

Pomocník pro otevírání barev GSI

Občas jdou, nebo spíše nejdou, otevřít barvy od GSI. Existuje mnoho osvědčených způsobů, jako je třeba nahřátí víčka teplou vodou, nebo nadzdvihnutí zboku šroubovákem, ale všechny tyto způsoby otevírání hraničí se sedřením ruky... Nedávno jsem brousil po internetu a narazil na šikovného pomocníka, který umožní otevření barev bez zbytečného násilí a zranění na rukou :-) Pomocníka k otevření barev vyrábí společnost Mr. Hobby a to je vše, co jsem si na přebalu dokázal přečíst, protože je vše ostatní psané sypaným čajem. Na kartonu je přišitý pytlík a v něm žlutý plastikový výlisek, vlastně klíč k otevírání barev a silikonová mistička, která zamezí protáčení skleničky s barvou při otevírání. Klíč je určený jak pro barvy Aqueous Hoby H s plochým víčkem, tak i pro barvy Mr. Color s víčkem se stopkou. Na přiložených fotografiích jsem nafotil možnosti otevření. Pomůcka sice stojí pod 2 stovky, ale po dosavadních zkušenostech jsem se rozhodl, že si tento klíč pořídím. Jedná se o jednorázovou investici a pro mě opravdu důležitého pomocníka.

 

  Otevírání barev GSI Aqueous Hobby H Silikonová nádobka zamezí protáčení barvy při otevírání Barvu je možné i se zaschlým víčkem otevřít bez použití násilí
 
Otevírání barev o obsahu 18 ml ze sad Mr. Color Otevírání barev Mr. Color C    

 

   

         
         
 

© Copyright 2002 - Jakub VILINGR (autor webu) - Ochrana se vztahuje na veškerý textový i obrazový obsah, včetně autorských postupů, návodů, apod. Jakékoliv kopírování obsahu webu je povoleno výhradně se souhlasem autora webu, kopírování ke komerčním účelům, reklamě nebo jinému typu propagace třetí strany je výslovně zakázáno.
© Copyright 2011 - Pavel ŠTĚPINA (Webdesign)