domů  |  o autorovi  |  tipy a triky  |  recenze  |  akce  |  odkazy  |  vzkazy  |  kontakt  
fotogalerie fotogalerie fotogalerie
       
   

Plastiková zima 2010

Loni jsem Plastikovú zimu vynechal, protože u mě vyhrála návštěva Istanbulu, ale letos jsem si tuhle parádní akcičku rozhodně ujít nenechal. A neprohloupil jsem! K vidění bylo přes 700 modelů, což je opravdu skvělé. Vedle stávající výstavky modelů v patře letos ještě přibyly dvě další místnosti, ve kterých byly diorámy, bojovka a juniorské modely. Prodejců bylo opravdu dost a někteří měli až neslušně dobré ceny, což mělo za následek ne vítr, ale přímo tornádo v peněžence :-D
Letos jsem opět dělal workshop, tentokrát zaměřený na barvy Lifecolor. Tímto bych chtěl moc poděkovat všem, kteří se na můj workshop přišli podívat a hlavně bych chtěl poděkovat těm, kteří se nestyděli komunikovat a ptát se na různé dotazy v průběhu předváděčky. No a rozhodně nesmím zapomenout pochválit tým, který mi zajišťoval workshop (a nejen mě, protože přede mnou měl Aleš "Alda" Elner předváděčku na solnou metodu, po mě byla debata s Jezevčíkem a celé to zakončil Petr "Chmell" Chmelík s vysvětlením, jak fotit modely). Takže můj veliký dík patří celému pořadatelskému týmu z Bratislavy a Brna :-)
No co naplat, výstava je za námi a pomalu se blíží konec tohoto modelářského roku. Přes vyklidněné svátky tak můžeme zbrojit na další sezónu! Takže příště zase v Blavě ;-)
 

 

 

   

         
         
 

© Copyright 2002 - Jakub VILINGR (autor webu) - Ochrana se vztahuje na veškerý textový i obrazový obsah, včetně autorských postupů, návodů, apod. Jakékoliv kopírování obsahu webu je povoleno výhradně se souhlasem autora webu, kopírování ke komerčním účelům, reklamě nebo jinému typu propagace třetí strany je výslovně zakázáno.
© Copyright 2011 - Pavel ŠTĚPINA (Webdesign)