domů  |  o autorovi  |  tipy a triky  |  recenze  |  akce  |  odkazy  |  vzkazy  |  kontakt  
fotogalerie fotogalerie fotogalerie
       
   

Modellbrno XXL 2013

V pátek 21. 6. 2013 začala, dle mého názoru, největší modelářská akce na našem území. Myslím, že zde není žádná jiná akce, která by byla tak špičkově organizačně zmáknutá a na které by bylo k vidění tolik modelů a návštěvníků.

Díky pátečním podpůrným workshopům a možnosti nakoupit si už v pátek u některých prodejců všelijaké zboží, přijelo do Brna na první den mnoho návštěvníků. V tomto má Modellbrno největší potenciál. Hala o velikosti 6000 m2 nabídla mnoho zajímavostí. Mezi hodně pěkné exponáty jistě patřila maketa Spitfire v měřítku 1:1 a skutečný obrněný transportér naší armády OT-64.

Kolik bylo vystaveno modelů netuším, ale dopředu jich bylo elektronicky přihlášeno 1000! Takže bylo hodně na co koukat.

Velmi znepokojivá zpráva se ale vznáší do budoucna nad dalším pokračováním Modellbrna, protože se bude celý areál BVV prodávat a není jisté, jaké podmínky nový majitel nastaví, takže aktuálně bylo Modellbrno tím posledním. Budu doufat, že podmínky pro možnost realizace dalšího Modellbrna v roce 2015 budou vstřícné a že se tato špičková akce bude opět konat.

Můj velký dík letí organizátorům, protože měli akce dokonale zajištěnou, díky za možnost uspořádání workshopů a také díky za možnost mít na hale stolek, kde jsem se mohl s vámi setkat a předvádět další techniky, včetně prezentace mé knihy.

Jakub "Kubrt" Vilingr - text; Vojta Halamíček - foto

Aktualizace článku (doplnění o dalších 38 fotek) 5. 7. 2013
webová stránka soutěže

 

   

         
         
 

© Copyright 2002 - Jakub VILINGR (autor webu) - Ochrana se vztahuje na veškerý textový i obrazový obsah, včetně autorských postupů, návodů, apod. Jakékoliv kopírování obsahu webu je povoleno výhradně se souhlasem autora webu, kopírování ke komerčním účelům, reklamě nebo jinému typu propagace třetí strany je výslovně zakázáno.
© Copyright 2013 - Pavel ŠTĚPINA (Webdesign)