domů  |  o autorovi  |  tipy a triky  |  recenze  |  akce  |  odkazy  |  vzkazy  |  kontakt  
fotogalerie fotogalerie fotogalerie
       
   

E-Day 2005

Letošní Holešovický E-Day 2005 nebyl špatný. Z mého pohledu se mi zdálo, že pokud by na místě nebylo slabě obsazené Mistrovství ČR a klubové výstavky modelů, taky by takřka nebylo na co koukat. A to jsem si na plakátech přečetl, že se jedná o největší modelářskou akci ve střední Evropě. Tohle se, myslím, nepovedlo hlavně díky třídenní akci a nutnosti přivést modely už v pátek a vzít si je až v neděli po 17:00. Dřívější odchod s modely byl dle pravidel potrestán zákazem startu na E-Dayi 2006. Tak tvrdé podmínky si myslím zabránily větší účasti modelářů. Domnívám se, že by pořadatelé měli pro příští rok přehodnotit tvrdé podmínky pro soutěžící. Na stolech by bylo, podle mého názoru, mnohem více modelů. Soutěžící by neměl být svazován, naopak by měl mít co možná největší volnost.
Jinak hala s prodejci a modely nebyla špatná a byla i poměrně slušně osvětlená. Ocenil jsem jasné oddělení prodejní a výstavní části. Firem se na místě nacházelo poměrně velké množství, takže utrácet bylo za co. Druhá hala zela takřka prázdnotou. Bylo tam několik PC, kde se pařil Pacific Fighter, bazének se dvěma RC lodičkami a halda písku s Tigrem, kterého jsem ale nezastihnul v pohybu :-(
No jsem zvědavý na příští rok, snad se vyplní ono heslo z plakátu, že se jedná o "největší modelářskou akci ve střední Evropě".

 

   

 

   

         
         
 

© Copyright 2002 - Jakub VILINGR (autor webu) - Ochrana se vztahuje na veškerý textový i obrazový obsah, včetně autorských postupů, návodů, apod. Jakékoliv kopírování obsahu webu je povoleno výhradně se souhlasem autora webu, kopírování ke komerčním účelům, reklamě nebo jinému typu propagace třetí strany je výslovně zakázáno.
© Copyright 2011 - Pavel ŠTĚPINA (Webdesign)