domů  |  o autorovi  |  tipy a triky  |  recenze  |  akce  |  odkazy  |  vzkazy  |  kontakt  
fotogalerie fotogalerie fotogalerie
       
   

Plastiková zima 2007

Poprvé jsem tuto "zahraniční" soutež navštívil letos. Na Plastikovů zimu mne pozvali členové bratislavského modelářského klubu. Nutno podotknout, že jsem se dlouho nerozmýšlel a rozhodl se, že se zúčastním. Byl jsem požádán o předváděčku modelářských technik. Nebudu zastírat, že předváděčky mne opravdu baví, takže to bylo velké lákadlo. Navíc prostor pro předváděčku byl vážně skvěle vybraný a připravený. Tímto bych chtěl moc podkovat organizačnímu týmu, za naprosto dokonalou a profesionální přípravu. Atmosféra v sále byla výtečná a mám pocit, že se jí zúčastnilo množství diváků (měl jsem sundané brýle a to pak nevidím dále, než na okraj stolu) a to je pro mne to největší poděkování. Snažil jsem se předvést co možná nejvíce ze základů práce s barvami a s prací se stříkací pistolí. Už teď se těším na příští rok, moc rád bych se zúčastnil této skvělé akce znovu i bez toho, aniž bych dělal nějakou předváděčku. Akce to byla opravdu pohodová a tak to má být.
Na samotné soutěži bylo na co koukat, myslím, že kvalita vystavených modelů byla na opravdu vysoké úrovni. Pro mne patrně nejzajímavějším modelem byla dokonale zvládnutá diorámka s trupem Reggiane Re 2000 v maďarských národních barvách. Vypíchnul jsem jen jeden model, ale takových tam bylo mnohem více. Ostatně se mrkněte sami na přiložené fotografie. Důstojnou tečkou za akcí se jednoznačně stala afterparty v pizzerii, kde se to správně rozjelo :-) Několik paparazzi fotografií jsem také přidal, aby byla celá akce správně zdokumentovaná ;-)
 

 

 

   

         
         
 

© Copyright 2002 - Jakub VILINGR (autor webu) - Ochrana se vztahuje na veškerý textový i obrazový obsah, včetně autorských postupů, návodů, apod. Jakékoliv kopírování obsahu webu je povoleno výhradně se souhlasem autora webu, kopírování ke komerčním účelům, reklamě nebo jinému typu propagace třetí strany je výslovně zakázáno.
© Copyright 2011 - Pavel ŠTĚPINA (Webdesign)